KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636618
nr 1363 6618
Helmi Sjöstrand
(1864-1957), Finland
Oljemålning, "AnaCapri". Signerad, -23. Olja på duk, 47x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:07:24
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
Helmi Sjöstrand
Läs mer om Helmi Sjöstrand